Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie
VI Wydział Cywilny
Sąd Rejonowy Lublin-Zachód w Lublinie
VI Wydział Cywilny

Znajdujesz się w: Skip Navigation LinksStrona główna > Informacje o portalu
Uwaga !!! Ważna informacja !!!

Pouczenie dla powoda na podstawie art. 125 § 2[1] K.p.c.:
Pisma niewniesione za pośrednictwem systemu teleinformatycznego nie wywołują skutków prawnych, jakie ustawa wiąże z wniesieniem pisma do sądu.

Lista kadry orzekającej w VI Wydziale Cywilnym (e-Sąd)
Lista sędziów:

Szafraniuk – Skubisz Jolanta – Przewodniczący Wydziału
Protasiewicz Marcin – zastępca Przewodniczącego Wydziału
Bagińska Maria
Dudek Urszula
Krogulec – Osiak Leokadia
Bis Halina
Uliasz Marcin – delegowany do pełnienia czynności w Ministerstwie Sprawiedliwości w Warszawie


Lista referendarzy:

Bajda Katarzyna – delegacja
Baranowska Katarzyna
Barszcz Tomasz
Boguniecki Michał
Borys Grzegorz
Brodowska Anna
Ciesielczuk Marta
Czochra Paweł
Czuba – Borowska Aleksandra
Czuba Agata – delegacja
Darowska- Krysa Agnieszka
Deptuś Bartłomiej
Dudzińska Monika
Flis Justyna
Gawron Agnieszka
Granica – Żeleźniak Monika
Guzik Magdalena
Jakimiec Daniel
Jastrzębska Urszula
Kaniewski Marcin
Kasperska Anna
Krasowska Joanna
Krawczyk Monika
Kuprowski Szymon
Lorenc – Chorębała Anna
Lorenc Edyta
Maćkowiak Krzysztof – delegacja
Maj Renata
Marczak Monika
Marecka - Burdzanowska Kinga
Marmaj – Kosior Joanna
Michowska Beata
Muzyka – Ślepko Agata
Niespodziewańska – Bartnik Monika
Nizioł Konrad
Nowak Grzegorz
Olszewska Izabela
Padewska – Kwiatkowska Karolina Maria
Piech Grzegorz
Ponikowska Angelika
Pruszkowska Anna
Religa – Bryłowska Anna Aleksandra
Rudnik Joanna
Samborska Katarzyna
Skowroński Maciej
Skwarek – Kita Agata
Sławiński Wojciech – delegacja
Smolak Katarzyna
Sokoliński Piotr
Stpiczyński Marcin
Sulej Rafał
Szabat – Wójcik Ewa
Szwałek-Wilkoławska Monika
Walczak Angelika
Wiaderny Piotr Michał
Wrońska Joanna
Zmysłowski Marek Adam
Żukowska Irena – delegacja

Lista referendarzy zamiejscowych:

Bartko Joanna
Cichocki Marcin
Domaradzka – Panek Renata
Druć Krzysztof
Dybka Anna
Dziechciarz Ewelina
Filipiuk Wojciech
Gajda – Karpowicz Ewa
Gawrysiuk – Truskalska Izabela
Gąsiorowski Łukasz
Głosiński Michał
Grams Marzena Maria
Hrybacz Dorota
Jabłońska – Bakun Ewa
Jankowska – Bondzio Barbara
Kliszcz Elżbieta
Kmak - Plezia Monika
Konopka Marek
Kosicka – Chilczuk Małgorzata
Koska Mirosława Anna
Kotowska Olga
Lenart (Nowak) Monika
Madej Justyna
Majerski Marcin
Markowska Anita
Miłek Agnieszka Eliza
Piskorz Elżbieta
Polkowski Piotr
Przyprawa Monika
Rabek Jarosław
Rączka Iwona
Siwiec Edyta
Skiba Paweł
Sobiborowicz Adam
Starosielec Bernard
Strus Agnieszka
Szczepaniak Halina
Szczepańska Katarzyna
Szkudlarek Patryk
Szofer Arleta
Tarała Urszula
Uziębło Grzegorz
Wanat Joanna
Wawrykiewicz- Czerwińska Małgorzata
Wiśniewska Beata
Zaborowicz Agata Anna
Żebrowski Adam
Ta strona wykorzystuje ciasteczka (cookie) Więcej